MENU

Daniel Craig në rol protagonist

Rami Malek bashkohet me James Bond

25.04.2019 - 16:13

Rami Malek i bashkohet kastit të aktorëve në filmin James Bond

Disa detaje të reja janë publikuar për herë të parë mbi filmin e ri të James Bond.

Edhe këtë vit, aktori 51-vjeçar Daniel Craig, i preferuari i regjisorit, do të jetë personazhi kryesor i filmit.

Kjo është hera e pestë që Craig rrëmben rolin e merituar të personazhit më të preferuar të filmave aksion.

Ndërkohë një emër i ri por jo më pak i famshëm i është bashkuar kastit të aktorëve të filmit.

Bëhet fjalë për Rami Malek, 37 vjeç, i cili do të ketë rolin e personazhit negativ, që do t’i kundërvihet Bond-it dhe ka premtuar se nuk do t’ia bëjë edhe aq të lehtë misionin agjentit 007. Emra të tjerë që do t’i bashkohen kastit janë: Dali Benssalah, Lashana Lynch, Ana De Armas, David Dencik dhe Billy Magnussen.

Ndërkohë, nuk do të mungojnë ikonat e filmit, Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear dhe Jeffrey Wright.Filmi do të xhirohet në Norvegji, Angli dhe itali.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Rachel solli në jetë një vajzë

“James Bondi” bëhet baba

Pjesë e filmit të James Bond

Dua Lipa edhe aktore?


Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur