MENU
klinika

Rihanna së shpejti, sërish si aktore

 “Guava Island” bashkëpunim me reperin Childish Gambino

11.04.2019 - 17:06

Së shpejti, Rihanna nuk do të jetë në vëmendje vetëm për këngët e saj por do ta shohim sërish si aktore. Ajo dhe reperi i njohur me emrin Childish Gambino, do të publikojnë filmin e tyre më të ri,  “Guava Island”.

Reperi konfirmoi se filmi do të publikohet ditën e shtunë, në datën 13 prill dhe do të mund ta shihni në “Amazon Prime”.

Filmi përshkruhet si një ‘thriller tropikal’ dhe skenari është shkruajtur nga Stephen, vëllai i reperit, i cili sipas “Vanity Fair” është inspiruar nga filmat “City of God”dhe “Purple Rain”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Gati kënga e re

Rihanna i bën të gjitha