MENU
klinika

Hera e tretë

Rikthehet në shitje shtëpia e Jim Belushi-t

15.04.2019 - 11:08

Pas shumë vitesh, del në shitje sërish shtëpia e Jim Belushi-t.

Xhim Belushi ka vënë në shitje vilën e tij në Los Angeles.

Kjo vilë ka stil mesdhetar dhe shitet për shumën se 27 milionë dollarë.

Prona në lagjen Brentwood hidhet sot në treg, pasi u la pezull që prej nëntorit të vitit të kaluar.

Sipas raportimeve më herët u tentua të shitej për 29.9 milionë dollarë.

Për aktorin me origjinë shqiptare Belushi, 64 vjeç, kjo është hera e tretë që tenton ta vëjë në shitje këtë vilë.

Për herë të parë në vitin 2017 ai vendosi çmimin e konsiderueshëm 38.5 milionë $.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Cila ishte lidhja e tij me shqiptarët?

John Belushi/ Kush ishte femra që e vrau me dozë kokaine?