MENU

Njoftimi i policisë

Rikthehet tritoli/ Tronditet Fushë-Kruja, ‘eksploziv’ biznesmenit

19.04.2019 - 10:19

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka terrorizuar Fushë-Krujën. shpërthimi është dëgjuar në orët e para te mëngjesit të sotëm në fshatin Kamberas.

Nga informacionet e para mësohet se një sasi lënde plasëse i është vënë biznesit të një të riut, në një oficinë.

Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale, ndërsa pronar i saj është një 36 vjeçar me iniciale B.D., sakaq policia po heton mbi ngjarjen.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Më datë 19.04.2019, rreth orës 03:45, në Fushë Krujë , në ofiçinën e shtetasit B.D., ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi Hetimor vijon punën për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.