MENU

Këngëtarja e lumtur

Rita Ora nuk njeh kufij, e ‘provon’ me DJ Kygo

25.04.2019 - 15:36

Rita Ora ka performuar për herë të parë me producentin e njohur dhe DJ, Kygo.

Bukuroshja shqiptare ka kohë që ka punuar në projektin e ri me Kygon që do të jtë pjesë e kolonës zanore të një filmi të animuar.

Këngëtarja shprehu kënaqësinë e performimit me Kygon.

Sa e lumtur që menjëherë pas koncertit im kam mundur të performoj në formë të befasieshme këngën “Carry On” që tashmë është në të gjitha platformat.

Jam ndjerë shumë mirë së bashku për herë të parë. Hera e parë, por jo e fundit me të”, u shpreh Rita për Kygon.

Kujtojmë se së fundmi Rita Ora qëndroi në Kosovë  për një fushatë të UNICEF-it.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Befason këngëtarja

Bebe Rexha, një plakë shqiptare!