MENU
klinika

Dyshimet e para

Shkrumbohet makina e kreut të Hipotekës

25.04.2019 - 08:45

Mbrëmjen e djeshme në rrethana që ende nuk dihen është shkrumbuar nga flakët një makinë në Laç.

Makina e djegur mësohet se i përket kreut të Hipotekës në Laç, K. Berhanit.

Nga hetimet e para dyshohet se djegia e makinës mund të ketë qenë e qëllimtë dhe se ka lidhje me detyrën e tij.

“Business Insider” shkrim për turizmin në Shqipëri

Vend i aventurave të paharrueshme!

Qarqet që lënë pas Tiranën

Ku punësohen më shumë të rinjtë?

Rama: Mënyrë efikase për kursimin e energjisë

Bashkia Shkodër instalon panele diellore në kopshte