MENU
klinika

"Si ta pranoj?"

Veshur në të zeza, dedikimi prekës i Fjolla Morinës

22.04.2019 - 11:57

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të jetës së saj private që mesa duket portalet dhe paparacët nuk e lën të jetë aspak e tillë.

Gjithashtu është përfolur se ish partneri i saj kishte ndërruar jetë kohë më parë dhe këngëtarja herë pas herë e kujton me postime në rrjete sociale.

Së fundmi nëpërmjet një postimi, Fjolla ka zbuluar se do të sjell një këngë që do t’i dedikohet atij.

Ajo ka publikuar një fotografi  në Instagram ku shfaqet e veshur me një fustan të zi.

Asnjëherë nuk e dimë se si mund t’i humbasin njerëzit e dashur…Ndaj sa i kemi afër le t’i themi më shpesh që i duam shumë. Kënga e re së shpejti.”.

Ishte ky shkrimi që  ka shoqëruar fotografitë e  këngëtares pranë fotove  duke bërë të qartë se kjo këngë titullohet “Si ta pranoj” dhe është dedikim.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Feston sot ditëlindjen

Sa vjeç mbush Fjolla Morina?