MENU
klinika

Rrethanat e ngjarjes

Vetëvaret 86-vjeçarja nga Elbasani

06.04.2019 - 12:34

Policia e Elbasanit njofton se një 86-vjeçare është vetëflijuar në banesën e saj në lagjen “Beqir Dardha” të qytetit.

E moshuara u gjet pa shenja jete nga fqinjët.

vetevaret-konica.al
vetevaret-konica.al

Nga këqyrja paraprake e kryer nga mjeku – ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjare dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.