MENU
klinika

Detajet e para

Vlorë/ Hidhet nga kati i nëntë, vdes 25-vjeçari

25.04.2019 - 21:30

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

30-vjeçari Mario G. i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i nëntë i ballkonit në pallatin ku jetonte.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”.  I riu e ka ndërmarrë aktin e rëndë të vetëflijmit në kushtet e depresionit.

Mësohet se disa kohë më parë ai kishte humbur edhe bashkëshorten.

Njoftimi i plotë i policisë:

“Vlorë

Informacion paraprak

Më datë 25.04.2019, në orën 19:30, në lagjen “Pavarësia 3” Vlorë, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga ballkoni i banesës së tij (kati i 9-të) shtetasi M.G., rreth 25 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftim.