MENU

Në psikiatri pasi rrahu të dashurin

Aktorja e njohur Heather Locklear, sërish në rehabilitim

16.05.2019 - 13:16

Heather Locklear është kthyer sërish në rehabilitim. Ajo po kërkon ndihmë edhe njëherë në një institucion rehabilitimi pas problemeve që po i shkakton familjes.

Sipas një burimi për “PEOPLE” Aktorja 57-vjeçare aktualisht është duke jetuar në një institucion pacientësh.

Ajo u kthye në rehabilitim dy javë më parë, në vendin që la përpara Krishtlindjeve. Kishte shkuar për tre ditë para Krishtlindjeve dhe nuk u kthye kurrë. Problemi i Heather është se ajo nuk merrej seriozisht me diçka, por vazhdonte të pinte”, raporton burimi.

Çështja e saj është alkooli, pilula dhe shëndeti i saj mendor. Ajo nuk dëshiron që askush të mbajë përgjegjësinë e saj. Kjo ka qenë duke shkatërruar familjen e saj. Ka qenë një çështje e vazhdueshme për shumë vite të tëra. Nënë e tmerrshme për Ava”, tha burimi.

Sambora, i cili ishte martuar me Locklear nga 1994 deri në 2007 thotë se “Richie nuk është me të vërtetë i përfshirë më, edhe pse ai ka qenë gjithmonë një përkrahës i madh i saj. Ai e ka mbështetur Ava dhe ka qenë gjithmonë aty për Heather”.

Aktorja muaj më parë kishte përfunduar në psikiatri për shkak se kishte rrahur të dashurin e saj.

FOTO/ Mes të bardhës dhe blusë

Ja si duket zyra e Blendi Fevziut

Rikompozohet vepra e Moxartit...

Artistja shqiptare që po mahnit Francën

Copëza të gjalla jete, në mes të harresës

Artisti që u jep jetë vendeve të harruara

Pas mbylljes së emisionit në Klan...

Ja ku do ta shohim tani Alfio Rrotanin

Së shpejti MTV Video Music Awards 2019

Bebe Rexha prezantuese në eventin e rëndësishëm