MENU
klinika

Detajet

Alarm për bombë/ Policia “zbarkon” tek Komuna e Parisit, blindon zonën

04.05.2019 - 15:11

Një alarm për bombë ka zbarkuar policinë dhe forcat xheniere në Komunë të Parisit, në Tiranë.

Alarmi është dhënë mesditën e sotme, ndërkohë që policia ka rrethuar zonën përreth dhe forcat xheniere po punojnë për të zbuluar nëse kemi të bëjmë me një bombë apo me një alarm të rremë.

Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë.