MENU

Do largohet nga Top Channel?

Arbana shuan kureshtjen, tregon ku do shkojë

22.05.2019 - 13:54

Dy ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi i largimit të Arbana Osmanit nga Top Channel, televizioni ku ka ushtruar të gjithë karrierën televizive deri më sot.

Kjo erdhi pas një statusi të bërë nga moderatorja në Instagram ku shkruante “Ditët e fundit në Top, e lodhur por e lumtur”.

Fansat të habitur e pyetën moderatoren nëse do rikthehet dhe Arbana pohoi.

Së fundmi një tjetër fanse e ka pyetur moderatoren se ku do të shkojë dhe ajo nuk ka ngurruar t’i përgjigjet.

“Me pushime”, shkruan Arbana duke hedhur poshtë çdo aludim për një largim të mundshëm nga televizioni i cili e identifikon, Top Channel.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Këto janë ditët..."

Arbana Osmani jep lajmin e papritur


"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë