MENU

Reagimet

Ariana Grande prej dylli i lë fansat të pakënaqur

25.05.2019 - 13:29

Reagojnë fansat e Ariana Grandes, të pakënaqur me statujën prej dylli në Londër.

Fansat e këngëtares Ariana Grande janë ndarë shumë të zhgënjyer nga statuja e saj e re prej dylli në muzeun “Madame Tussaud’s” të Londrës.

Ditë më parë, kompania që realizoi statujën prej dylli përi të ditura fotografitë e saj, dhe reagimet e fansave ishin të menjëhershme.

Nuk kemi gjë kundër, por është me të vërtetë e keqe”, shkruante një komentues.

Ariana nuk duket aspak si Ariana në këtë figurë”, ishte komenti i një tjetër përdoruesi në rrjetet sociale.

Ndërkohë, figura prej dylli e Ariana Grandes do të jetë e disponueshme për vizitorët për plot pesë javë.

Kujtojmë që në po të njëjtin muze, muaj më parë është prezantuar edhe figura prej dylli e artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Coachella 2019” me incident

Goditet me limon në skenë Ariana grande

Thyen rekord në Spotify

Ariana Grande më e suksesshme se kurrë

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne


“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë

Kënga me një histori të mrekullueshme

Era Istrefi këndon shqip në hitin me Yellow Claw dhe Offset