MENU
klinika

Tubimi i opozitës

“Bulevardi plot, protesta paqësore”/ Çfarë shkruan gazetari britanik?

25.05.2019 - 21:41

Protestat e shumta të opozitës kanë ngjallur edhe interesimin e mediave ndërkombëtare.

Në protestën e sotme përpara Kryeministrisë, po merr pjesë edhe gazetari i njohur ndërkombëtar, Tim Judah, i njohur për artikujt e tij në media të rëndësishme botërore.

Midis të tjerash, ai shkruan se “Bulevardi është plot. Deri tani gjithçka është paqësore”.

“E inauguruan me daulle dhe e quajtën punë të kryme”

Rama ‘thumbon’ ashpër opozitën dhe prezanton projektin strategjik

"Kjo punë nuk është bërë siç duhet, parimet e mjekësisë janë shkelur rëndë"

Putin aprovoi vaksinën kundër Covid-19, mjeku rus jep dorëheqjen

"Pas 10 muajsh të shfaqjes së SARS-COV2 flasin njësoj"

8 shanset e humbura/ Mjeku i njohur: OBSH show mediatik, jo profesionale

"Të dhënat shpresëdhënëse që vijnë nga Mbretëria e Bashkuar"

Epidemiologu Ilir Alimehmeti jep lajmin e mirë mbi Covid-19

Manastirliu publikon pamjet nga spitali

Pacientë me oksigjen, rënkime por dhe shpresë