MENU
klinika

Ndodh edhe kur nuk e pret

Capital T mendon të largohet nga muzika?

27.05.2019 - 13:30

Duket e pabesueshme, por reperi i njohur shqiptar Capital T e ka menduar të heqë dorë nga muzika.

Ai është një nga më të suksesshmit e zhanrit të tij në tregun mizokor shqiptar por mesa duket pavarësisht kësaj ai e ka kaluar nëpër mend të heq dorë nga muzika, madje më shumë se një herë.

kolana e librave

Ai vendosi të bëjë lojën “pyetje-përgjigje” me ndjekësit e tij në Instagram.

Ndonëse kishte mijëra pyetje, ai zgjodhi 5 më të mirat. Një ndër to e pyeste nëse kishte menduar ndonjëherë ta linte muzikën.

Po, shpesh herë“, ishte përgjigja e reperit, i cili vijon të sjellë hite në tregun muzikor shqiptar dhe gjithashtu të pëlqehet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Publiku shqiptar meriton të tilla koncerte

Capital T në koncertin e Drake


Këngëtarja shqiptare zbulon moshën

Rozana Radi feston sot ditëlindjen

Ende i paska disa rezerva me Arbana Osmanin!

Evis Mula rikujton kohët kur prezantonte “Top Fest 1”

Eduart Grishaj dedikim romantik Arbanës

“Bukuritë e Thethit, vetëm ti i konkurron”