MENU

Zbulon arsyen

Cardi B trishton fansat, anulon koncertet

22.05.2019 - 11:56

Reperja Cardi B është detyruar të anulojë koncertet e ardhshme nga turi i saj, për shkak të disa problemeve që i kanë sjellë ndërhyrjet estetike që ka bërë së fundmi.

Më herët këtë muaj, reperja 26 vjeçare pohoi se i ishte nënshtruar një ndërhyrje në gjoks dhe një liposuktioni (ndërhyrje që heq dhjamin e tepërt nga disa zona të trupit) , të cilat sipas saj ishin të nevojshme pasi solli në jetë vajzën Kulture.

Por përfaqësuesit e Cardi-t u shprehën: “Ajo mezi priste të kthehej në punë e të performonte për publikun dhe fatkeqësisht nuk mori kohën e nevojshme që i duhej pasi ju nënshtrua ndërhyrjeve kirurgjike.

Axhenda e saj e mbingarkuar ka ndikuar në trupin e saj dhe doktorët i kanë dhënë urdhër të prerë që të mos dalë në asnjë koncert përgjatë këtij muaji.

Natyrisht ajo ndihet shumë e zhgënjyer dhe nuk do ti mërzisë fansat. Por ne ju sigurojmë që do ta shihni sërish në shtator”- kështu u shpreh përfaqësuesi zyrtar i reperes duke zbutur disi zemërimin e fansave.

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë