MENU

Misteri i mesazhit

Çfarë po përgatit Albërie Hadërgjonaj për jetën e saj?

25.05.2019 - 12:29

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albërie Hadërgjonaj, numëron me mijëra fansa që e pëlqejnë muzikën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ajo ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram, për t’u treguar fansave se ka vendosur të nisë një kapitull të ri në jetën e saj.

Këtë madje ajo e ka bërë duke publikuar plot gjashtë herë të njëjtën fotografi me të njëjtin mbishkrim duke e përfocuar edhe më shumë kuptimin e mesazhit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPrisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë

Kënga me një histori të mrekullueshme

Era Istrefi këndon shqip në hitin me Yellow Claw dhe Offset

"Nuk është thjeshtë një dokument…"

Reperi i njohur merr pasaportë shqiptare