MENU
klinika

Reagimet e fansave

Çiljeta Xhilaga mbulohet me shami?

23.05.2019 - 14:47

Jemi mësuar ta shohim më së shumti të zhveshur nëpër skena dhe ajo është një mga femrat më të njohura të show bizit shqiptar që ka rënë herët në sy për pamjen e saj. 

Këngëtarja e njohur Ciljeta Xhilaga në fillim të muajit të shenjtë të Ramazanit ka bërë me dije se po agjëron.

Në postimet e saj këngëtarja shfaqet e mbuluar me shami dhe ka treguar se do të jetë një grua e vërtetë myslimane.

Komentet dhe reagimet lidhur me këto pamje kanë qenë nga më të ndryshmet.

Edhe ditën e djeshme këngëtarja ka publikuar një video ku shihet përsëri e mbuluar të rroba dhe shami të zezë.

Kjo pamje e Çiljetës ka tërhequr vëmendjen edhe modeles së njohur Oriola Marashi e cila i ka lënë një koment Çiljetës:

“Bukuri e rrallë”, është komenti i  Oriolës.