MENU
klinika

Detajet

Digjet makina në Cërrik, i përkiste efektivit të policisë

13.05.2019 - 10:19

Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen numër 1 në Cërrik.

Mësohet se automjeti ishte në pronës të efektivit të policisë, Eglantino Kamberaj.

kolana e librave

Mjeti është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Ndërkohë paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkakut të rënies së zjarrit në automjet.

Infektohet pronari i një biznesi të vogël

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Librazhd

Banda e grabitësve godet sërish

As pandemia nuk i ndal vjedhjet në Elbasan!

4 “të fortët” që iu kërkon deklarimin e pasurisë

OFL-ja zbarkon në Elbasan