MENU

Lidhja me Mateus Frrokun

“Marazi” që dobësoi Anxhela Peristerin

26.05.2019 - 12:31

Anxhela Peristeri ka ardhur me klipin e ri “Maraz”.

Në këtë klip, Peristeri shfaqet ndryshe nga më parë gjatë kërcënimeve sensuale me balerinin e klipit.

Menjëherë pas këtij klipi, nuk zgjati shumë dhe Anxhela na shfaqet sërish në superformë dhe me shumë kilogramë më pak.

Në setin e ri artistik të fotove që ka realizuar me bikini në breg të detit.

Shumë e kanë komentuar këtë dalje të re si “rinim” të Anxhelës, duke nisur me pyetjet për t’i zbuluar sekretin e këtij ndryshimi të madh.

Të shumtë kanë qenë ndjekësit të cilët i kanë komentuar moshën dhe kanë qenë të shumtë ata që mendojnë se është e madhe në moshë, nisur nga fakti se ka shumë vite në skenë.

E pas gjithë atyre komenteve, këngëtarja ka vendosur të zbulojë sa vite i ka mbi supe. Edhe pse duket sikur ka një jetë në skenë që këndon, Anxhela Peristeri është vetëm 33 vjeçe dhe e quan veten “në lule të moshës”.

Ata nuk u panë sëbashku në udhëtimin e tij të fundit që Frroku bëri në Venecia.

Për të gjithë ata që më shkruajnë sa vjen e rinohesh ose që ngatërrohen me moshën time për shkak të viteve të shumta në skenë, jam 33 vjeçe dhe as jam rinuar e as jam plakur, jam thjesht në lule të moshës. Ju dua shumë!” ka shkruar Anxhela në një postim në “Instastory”.

Përsa i përket lidhjes së përfolu me Mateus Frrokun, ende nuk dihet se si po shkon kjo lidhje.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Surprizë në mes të skenës

Anxhela Peristeri feston ditëlindjen

"Nuk dua ta humbas kurrë në jetë..."

Për kë përlotet Anxhela Peristeri?


"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë