MENU

Ç'po ndodh?

FNSH e RENEA “blindojnë” Sarandën

06.05.2019 - 14:49

Një operacion i madh policor po zhvillohet në qytetin e Sarandës.

Në këtë qytet kanë “zbarkuar” FNSH, RENA, Drejtoria e Policisë Vlorës, Komisariati i Policisë Sarandë në bashkëpunim me Shërbimin Informativ të Shtetit.

Deri më tani mësohet se janë shoqëruar 10 persona në komisariat, si të dyshuar për trafik ndërkombëtar droge.

Operacioni vijon ndërsa pritet një njoftim zyrtar për të sqaruar dhe dhënë detaje më të plota për rastin.