MENU
klinika

Njfton se...

Ghetto Geasy vjen me një lajm për fansat

20.05.2019 - 14:05

“Amante” është një prej realizimeve të fundit të reperit shqiptar, Getoar Selimi, projekt ky që u duartrokit nga publiku.

Meqë jemi afër sezonit të verës të shumëpritutr nga të gjithë e sidomos  këngëtarët, Getoari ka njoftuar fansat se diçka e re  vjen së shpejti nga ana e tij.

Reperi nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth kësaj kënge, por  projekti do të prezantohet së afërmi siç njofton ai.

kolana e librave

Theksojmë se “Amante” është lançuar para një muaji dhe tani ka marrë afro pesë milionë klikime në platformën YouTube, ndërkohë që grupi Babastars po vijnë gjithashtu me album të ri.

Albumi, sipas Getit, në deklarimin e fundit në ‘Xing me Ermalin’ u tha se del në fund të këtij viti. Përveç bashkëpunimeve me Majk do ketë edhe duete të tjera.

Nga këngët e Ledrit deri tek këngët e Feros

Fushatë kundër teksteve për femrën si objekt

Zbulon vendin e famshëm që ka zgjedhur të jetojë

Renato Mekolli do largohet nga Shqipëria

Kishte pasuri 6 miliardë dollarë

Ndërron jetë “mbreti i Kumarit”

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates