MENU

Veshja elegante e aktores

Jennifer Lawrence i jep fund beqarisë

14.05.2019 - 16:24

Jennifer Lawrence, fituesja e çmimit Oskar sapo ka hyrë në një fazë të re të jetës së saj.

Ajo ka veshur një fustan rozë nga L.Wells Bridal Sunday, për të festuar fejesën e saj me drejtorin e galerisë së artit Cooke Maroney.

28 vjeçarja e veshi fustanin me mëngë të gjata dhe me një ngjyrë shumë të ëmbël duke reflektuar sa shumë i shkonte.

Ky fustan në internet shitej për 2.300 dollarë, e shoqëroi me një çantë Roger Viver, bizhuteri Fred Leighton dhe këpucë Casadei, ndërsa flokët ajo i kishte të kapura topuz të çrregullt.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Argëtim në një club gay-sh

Jennifer Lawrence dhe Adele, lojëra me pije


FOTO/ Mes të bardhës dhe blusë

Ja si duket zyra e Blendi Fevziut

Rikompozohet vepra e Moxartit...

Artistja shqiptare që po mahnit Francën

Copëza të gjalla jete, në mes të harresës

Artisti që u jep jetë vendeve të harruara

Pas mbylljes së emisionit në Klan...

Ja ku do ta shohim tani Alfio Rrotanin

Së shpejti MTV Video Music Awards 2019

Bebe Rexha prezantuese në eventin e rëndësishëm