MENU
klinika

Bashkitë dhe emrat

Këshilli Bashkiak, lista e PS-së për 5 bashki të tjera

16.05.2019 - 17:06

Partia Socialiste ka depozituar pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve listën e kandidatëve për këshilltarë bashkiakë në 61 bashkitë e vendit.

Gazeta “Panorama” sjell të zbardhur listën e kandidatëve për këshilltarë në bashkitë Pogradec, Delvinë, Finiq, Dibër dhe Vau i Dejës.selia-ps

LISTA E KANDIDATËVE TË PS PËR KËSHILLIN BASHKIAK DELVINË

ZET SILAJ

ILDA BOÇI

RISELA MALKË

GAZMEND RUGJI

LAURETA ALINANI

JORGO ZHONGA

ERINDA SEITAJ

ROLAND XHELILI

DURIE BUXHERI

ENKEL SHEHU

FLORENC TAKA

QAZIM HADO

FLORENCA RUÇI

STELJANO NIKOLLA

BEHIJE ALUSHI

kongresi i ps-se-konica.al
kongresi i ps-se-konica.al

LISTA E KANDIDATËVE TË PS PËR KËSHILLIN BASHKIAK FINIQ

ZISO NASH

ADELINA HARIZI

HAMZA TAMO

ZHAKLINA BORO

VASIL ARBAÇI

MARJANA ÇIKA

HARALLAMB PANDEHI

VALENTINA KAISHI

JANI KAÇI

LUMTURI VASI

MIHAL MIHO

ELEONA GJINIKA

LEFTER XHOLLI

VALENTINA JOTI

THODHORI PAPA

ARTA KAÇI

MIHAL KUÇUQI

KATERINA THIMJO

VANGJEL KRIQI

VIOLETA IOANIDHI

THOMA QIRJO

KANDIDATË E PS PËR KËSHILLIN BASHKIAK POGRADEC

AHMED GUXHOLLI

DORINA GEGPRIFTI

ALFONS OLLDASHI

ELIDA KATIRAJ

ILIA MANI

MIMOZA SHULI

SOTIRAQ MANGERI

MANJOLA KAMOLLI

CELINK HAXHILLARI

KELA NASTO

GENCI ZYFERI

KOSTANDINA GJOKA

FUUAT FERO

SHPRESA BLACERI

NESTI BOZDO

VIOLA AGOLLI

OLGER IBI

DRITAN SEITLLARI

EDLIRA DERVISHI

ANJEZA LASKA

DONALD LAZE

ENADA ÇOLLAKU

KRISTI ALLA

NATASHA KANINA

FESTIM ABASLLARI

LIZETA GEGPRIFTI

ALFONS CULI

TEA SHKULLAKU

AUREL LEKA

VJOLETA BUDI

KUDRET DUROLLARI

SIMELA DANGA

MARIGLEN YMERAJ

JONIDA IBI

OLSI NAÇI

LISTA E KANDIDATËVE TË PS PËR KËSHILLIN BASHKIAK DIBËR

kolana e librave

VALENTINA HALITI

XHELAL NDREKA

RIGERTA VRANICI

MIFTAR CERRI

ALKETA ÇANAKU

SOKOL SAVA

JURIDA ZEBI

ERGER KOSIQI

LULZIME DANI

ANISA GJIKA

ENDRI LEKA

ERISA DEGJONI

BORËBARDHA ADEMI

ZYLFI KOTORJA

INVA TRUPJA

FLAMUR CENA

BESMIR MARKECI

MALVINA FIDA

IZAURA TAFA

DRITAN SALKURTI

JONIDA BULKU

ASTRIT LIKA

ELISAVA METHASANI

EDMIR ASLLANI

RAFAELA KOLASHI

LULZIM PILAFI

BEKIM SULA

ERBLINA JUNIKU

TAULANT SULEJMANI

LAZIM KARRASHI

ERMIRA SELAMI

LISTA E KANDIDATEVE TË PS PËR KESHILL BASHKIAK VAU I DEJËS

KRISTIAN SHKRELI

FRANGA KOLA

MARTE FTONI

SIMON DODAJ

BUJAR SHIMAJ

RITA PREÇI

SULEJMAN HASMEGAJ

DAVIDA HUBA

MARK BISHA

SANIJE SALJA

ARDIAN ÇELEPIJA

FLORIDA NDOJA

SABAH YMERI

LOSHE GERAJ

ANGJELIN NDREKAJ

VALBONA LLUKA

ZEF KOLA

BRUNILDA KOVAÇAJ

FRANO NDOJA

PASKUALINA PREÇI

ARDIT GARUPI

LESTIN NDOJA

EDUARD PALOKA

MIRELA LALA

VIKTOR RANZI

VERA PREKU

GANI ZAGANI

MANJOLA NDOCI

GJON PLESHAJ

RITA LAZRI

ELVIS PREÇI

BUKURIJE KAZIU

RUZHDI KAPIDANJA

DRITA RANZI

VIKTOR BUJARI

MARIJE LLESHI

FRANO DAJANI

XHULJA JERAJ

GJERGJ VASIJA

SHPRESA TOPALLI

AGIM ZALEJ

ZAMIRA SHKRELI

ANTON DODANI

NIK SHPATI

DYLAVER MORIQI

LORENC NDOJA

Qytetarët: Bllokimi është goditje për biznesin

Sarandë/ Protestë paqësore për hapjen e bulevardit

Çadrat në distancë 3.5 m larg njëra tjetrës

Saranda është gati për pushime!

E prekur një shtetase ukrainase

COVID-19 mbërrin në Sarandë!