MENU
klinika

"Do isha fatlume po..."

Kush është njeriu që i “vodhi” zemrën Flaka Krelanit?

26.05.2019 - 09:23

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që njihet për forcën e vokalit që ka.

Bëhet fjalë për Flaka Krelanin, këngëtarja jeta private e së cilës është komentuar shumë nga mediat.

Para pak kohësh u përfol se ishte në një lidhje dashurie por e ftuar tek “Xing me Ermalin”, Flaka ka preferuar ta mbajë sërish sekret.

E pyetur se kush është personi që i ka marrë zemrën, Flaka u përgjigj fillimisht: “Nuk ta them”.

Më pas Flaka deklaroi se aktualisht nuk është në një lidhje dhe mohoi lajmet që janë shkruar për të. “Do isha fatlume ta dija dhe unë emrin e atij”, u shpreh Flaka.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një klip me skena "të nxehta"

Si do ta shohim Flakën në projektin e ri?