MENU

"Do isha fatlume po..."

Kush është njeriu që i “vodhi” zemrën Flaka Krelanit?

26.05.2019 - 09:23

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që njihet për forcën e vokalit që ka.

Bëhet fjalë për Flaka Krelanin, këngëtarja jeta private e së cilës është komentuar shumë nga mediat.

Para pak kohësh u përfol se ishte në një lidhje dashurie por e ftuar tek “Xing me Ermalin”, Flaka ka preferuar ta mbajë sërish sekret.

E pyetur se kush është personi që i ka marrë zemrën, Flaka u përgjigj fillimisht: “Nuk ta them”.

Më pas Flaka deklaroi se aktualisht nuk është në një lidhje dhe mohoi lajmet që janë shkruar për të. “Do isha fatlume ta dija dhe unë emrin e atij”, u shpreh Flaka.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një klip me skena "të nxehta"

Si do ta shohim Flakën në projektin e ri?


Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë

Kënga me një histori të mrekullueshme

Era Istrefi këndon shqip në hitin me Yellow Claw dhe Offset

"Nuk është thjeshtë një dokument…"

Reperi i njohur merr pasaportë shqiptare