MENU
klinika

Video

Kush është shqiptari i radhës që po prek toplistat botërore?

14.05.2019 - 15:00

Jo pak emra me origjinë shqiptare po kapin majat e suksesit në botë përmes hiteve që kryesojnë Top listat botërore.

Duke nisur nga Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora, Ava Max  së fundmi duket se këtij vargu i shtohet edhe një emër tjetër. Kësaj here i gjinisë tjetër.

Edward Skera është një tjetër artist që po tejkalon kufinjtë e Shqipërisë me talentin e tij.

Ai ka lançuar pak kohë më parë në bashkëpunim me EMIAH hitin më të ri “Lovin ‘Me” i cili po korr sukses në Europë dhe jo vetëm.

kolana e librave

 

Duke u nisur nga klikimet dhe dëgjueshmëria e kësaj kënge së fundmi  mund të themi se “Lovin Me” është një hit tjetër konkurues për sezonin veror.

Kujtojmë se pak javë më parë, Edward Skera u rendit në vendin e shtatë në botë, në prurjet e reja të platformave online.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN