MENU
klinika

Video

Kush është shqiptari i radhës që po prek toplistat botërore?

14.05.2019 - 15:00

Jo pak emra me origjinë shqiptare po kapin majat e suksesit në botë përmes hiteve që kryesojnë Top listat botërore.

Duke nisur nga Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora, Ava Max  së fundmi duket se këtij vargu i shtohet edhe një emër tjetër. Kësaj here i gjinisë tjetër.

Edward Skera është një tjetër artist që po tejkalon kufinjtë e Shqipërisë me talentin e tij.

Ai ka lançuar pak kohë më parë në bashkëpunim me EMIAH hitin më të ri “Lovin ‘Me” i cili po korr sukses në Europë dhe jo vetëm.

kolana e librave

 

Duke u nisur nga klikimet dhe dëgjueshmëria e kësaj kënge së fundmi  mund të themi se “Lovin Me” është një hit tjetër konkurues për sezonin veror.

Kujtojmë se pak javë më parë, Edward Skera u rendit në vendin e shtatë në botë, në prurjet e reja të platformave online.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNFeston 77-vjetorin e ditëlindjes

Mick Jagger, pushime ëndrrash në Toscana

Me kë është bashkuar kësaj radhe?

Besa Kokëdhima po sjell një këngë të re

Pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Dasmë këtë vit?