MENU
klinika

Video

Largohet nga “BabaStars”, jep lajmin për fansat

28.05.2019 - 11:28

Reperi i njohur Cozman është në përfundim të punimeve për këngën e tij më të re.

Ndërsa për një kohë të gjatë ai nuk ka sjellë diçka të re, duket se së shpejti ka një surprizë të bukur për fansat.

Por tani përmes një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, reperi njoftoi se shumë shpejt do të kthehet me një këngë të re.

 

View this post on Instagram

 

YouKnowMe… Very Very Soon…. #YourBoyCozman

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Madje në videon e publikuar shihet duke i kënduar disa rreshta nga projekti i tij më i ri.

Kënga e fundit është ‘E jemja’ në bashkëpunim me Agon Amigën.

Kujtojmë se reperi është larguar nga labeli ‘BabaStars’ dhe kjo u shoqërua me shumë komente.