MENU

Loredana, një gangstere

Largon vëmendjen nga skandali me projektin e ri

22.05.2019 - 13:09

As dy javë pas konferencës së bujshme, Loredana paralajmëroi sot projektin e saj të ri.

Në fakt, shumë pak ditë pasi lajmi për akuzat ndaj saj për zhvatje mori dhenë, Loredana u shfaq në rrjetet sociale me foto të reja që dukej se ishin shkrepur gjatë xhirimeve të një klipi.

 

Më tej, u zbuluan pamje nga skenat e klipit ku Loredana shfaqet si një gangstere me syze, majë një makine, madje me armë në dorë.

Sot, Loredana publikoi në Instagram një foto ku shfaqet ajo, partneri i saj Mozzik dhe reperi Dardan, një prej më të klikuarve në Gjermani.

Ndërkohë, Loredana vijon të jetë në hetim për disa akuza ndër të cilat, veç zhvatjes me mashtrim të 900 mijë frangave si edhe se është shtirur si vajza e avokatit zviceran Valentin Landmann.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Skandali vazhdon, e padit edhe avokati

U arrestua për mashtrim, reagimi i parë i Loredanës


"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë