MENU
klinika

Arsyeja

Mozzik ndalohet nga policia në Kosovë

01.05.2019 - 10:27

Reperi i njohur Mozzik së bashku me partneren e tij Loredana janë kthyer ndër çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Çifti së bashku me vajzën e tyre Hana jetojnë në Zvicër, por së fundmi reperi ndodhet në Kosovë dhe ditën e djeshme ai është ndalur nga policia.

Këtë e bëri të ditur vëllai i tij Getinjo me anë të një postimi në Instastory ku kishte publikuar foton në momentin kur policia ndaloi Mozzik.

kolana e librave

Getinjo shkruante: Mozzik, t’thojsha mos u gut hehe” duke zbuluar kështu dhe arsyen e ndalimit nga policia e cila me sa duket është tejkalimi i shpejtësisë.

Më pas ka qënë vetë reperi që ka postuar foto në Instagram teksa priste të merrte fletën e gjobës së prerë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPër këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë