MENU
klinika

Hollywood humbet një tjetër çift

Ndahen Bradley Cooper dhe Irina Shayk

14.05.2019 - 12:13

Së fundmi aludohet se Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë ndarë.

Burime pranë të dyve kanë raportuar se ata nuk janë më bashkë dhe kjo vërtetohet edhe nga fakti se modelja ruse u shfaq e vetme në Met Gala.

 

kolana e librave

Mendohet se problemet e dyshes nisën që pas xhirimeve të filmit “A Star is Born” ku Cooper dhe Lady Gaga krijuan një shoqëri të ngushtë.

Gjithashtu në këtë rast pati spekulime se ai e kishte tradhtuar modelen me aktoren.

Megjithëse Lady Gaga ka hedhur poshtë këto thashetheme dhe i ka quajtur zërat dashakeqës,ndarja e tyre ende nuk ka një tjetër shpjegim deri më tani.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN