MENU
klinika

Arsyeja

Ndarje për Çiljetën dhe Alban Hoxhën?

30.05.2019 - 16:59

Ka qenë Çiljeta ajo që muaj më parë e ftuar tek Rudina Magjistari, ku pranoi se ishte në lidhje me porterin e Partizanit, por duke mos zbuluar detaje më shumë.

Çiljeta Xhilaga dhe Albana Hoxha kanë vite që janë në lidhje dashurie, por asnjëherë nuk kanë pranuar të flasin hapur për çdo gjë para publikut.

Po kemi një lidhje të bukur dashurie, por që kemi vendosur ta mbajmë shumë private, sa më larg mediave”, u shpreh Çiljeta atë kohë.

Mirëpo, a po vazhdojnë ende të lumtur çifti?!

Ky i fundit kapet duke e tradhtuar me një tjetër?!

Teksa shihen brenda ambienteve të një klubi nate, Albani shihet duke e puthur atë në një  mënyrë ku dyshohet të jetë një puthje shoqërore!