MENU

Kush është kjo vogëlushe?

Nuk keni për ta besuar ndryshimin drastik të këngëtares

16.05.2019 - 12:46

Kjo vogëlushe që shihni në këtë foto sot është një këngëtare shumë e njohur për të gjithë shqiptarët.

Nëse lodheni duke aluduar kush mund të jetë, po ju themi se kjo vajzë e vogël e bukur edhe sot është një nga këngëtaret më te bukura kosovare.

Është fjala për Zanfina Ismailin, e cila njihet për format e bukura trupore edhe pse nuk është shumë aktive me projekte muzikore.

Zanfina ka këngë të shumta të cilat ia ka sjellë për fansat e saj njëkohësisht publikun e gjerë.

Megjithatë kujtojmë se kohët e fundit ajo ka bërë një pauzë.

Ndërsa kjo foto ka qarkulluar në mediat kosovare dhe këngëtarja shfaqet si një vajzë shumë e ëmbël kur ishte e vogël.

FOTO/ Mes të bardhës dhe blusë

Ja si duket zyra e Blendi Fevziut

Rikompozohet vepra e Moxartit...

Artistja shqiptare që po mahnit Francën

Copëza të gjalla jete, në mes të harresës

Artisti që u jep jetë vendeve të harruara

Pas mbylljes së emisionit në Klan...

Ja ku do ta shohim tani Alfio Rrotanin

Së shpejti MTV Video Music Awards 2019

Bebe Rexha prezantuese në eventin e rëndësishëm