MENU
klinika

Fotot

Olta Gixhari tepër atraktive në startin e pushimeve

13.05.2019 - 16:48

Ajo është një prej aktoreve shqiptare, e cila vlerësohet për pamjen e saj. Së fundmi ajo ka vendosur të publikojë disa pamje tepër atraktive në të cilat ajo na tregon se për të pushimet kanë filluar.

Bëhet fjalë për Olta Gixharin, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme.

kolana e librave

Aktorja bukuroshe një gjë të tillë e ka bërë duke publikuar një imazh mjaft të nxehtë në llogarinë personale në Instagram.

Aktorja shihet e veshur në bikini të zi dhe duke u munduar të kalojë një litar në një pishinë, por duke mos dhënë detaje se për vendndodhjen.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNNga këngët e Ledrit deri tek këngët e Feros

Fushatë kundër teksteve për femrën si objekt

Zbulon vendin e famshëm që ka zgjedhur të jetojë

Renato Mekolli do largohet nga Shqipëria

Kishte pasuri 6 miliardë dollarë

Ndërron jetë “mbreti i Kumarit”

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates