MENU

Detajet

“Policët” grabisin banesën e biznesmenit në Korçë

07.05.2019 - 09:07

Banesa e një biznesmeni në Çiflig të Korçës ka rënë pre e grabitjes nga persona të armatsur dhe të maskuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës, ku tre grabitës me uniformë policie dhe me armë kanë lidhur bashkëshortët Nevruz dhe Sadete Vila.

Pasi i kanë lidhur, ata kanë grabitur në banesë shumë prej rreth 1.6 milioë lekë të vjetra.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN