MENU
klinika

Bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Rikthehet Luana Vjollca/ Publikon këngën e re

05.05.2019 - 11:08

Pas një mungese disi të gjatë në tregun muzikor, Luana Vjollca është rikthyer sërisht me këngën e saj më të re.

Pasditen e djeshme rreth orës 17:00, Luana publikoi këngën “Sonte”, që vjen në bashkëpunim me këngëtarin dhe solistin Ramadan Krasniqi

Ishte vetë këngëtarja që ndau bashkëpunimin e saj të ri me ndjekësit në Instagram, pak minuta pas publikimit të këngës në Youtube.

“Unë vdes për këngë që të përcjellin shumë energji pozitive & happiness .. Shijojeni”, ka shkruar ajo.

Luana ia ka besuar tekstin e këngës Filloreta Raçit, apo Fifi siç të gjithë ne e njohim.

Edhe pse shpesh e kritikojnë, Luana Vjollca nuk ka ndërmend të ndalet nga muzika duke sjellë një sërë bashkëpunimesh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina


“S’doja asnjë përfitim”!

Pasi fajësoi mediat, Mozzik kërkon falje!

Në gjendje të rëndë shëndetësore prej 10 ditësh

Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

Rrëzon nga froni grupin ‘Black Eyed Peas’ e “Mamacita”

Dua Lipa kryeson në çdo top listë latine në Billboard

"Do ia tregoj vajzës sime që ta dijë se nga erdhi babai"

Kledi Kadiu kujton eksodin e ’91