MENU
klinika

Bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Rikthehet Luana Vjollca/ Publikon këngën e re

05.05.2019 - 11:08

Pas një mungese disi të gjatë në tregun muzikor, Luana Vjollca është rikthyer sërisht me këngën e saj më të re.

Pasditen e djeshme rreth orës 17:00, Luana publikoi këngën “Sonte”, që vjen në bashkëpunim me këngëtarin dhe solistin Ramadan Krasniqi

Ishte vetë këngëtarja që ndau bashkëpunimin e saj të ri me ndjekësit në Instagram, pak minuta pas publikimit të këngës në Youtube.

kolana e librave

“Unë vdes për këngë që të përcjellin shumë energji pozitive & happiness .. Shijojeni”, ka shkruar ajo.

Luana ia ka besuar tekstin e këngës Filloreta Raçit, apo Fifi siç të gjithë ne e njohim.

Edhe pse shpesh e kritikojnë, Luana Vjollca nuk ka ndërmend të ndalet nga muzika duke sjellë një sërë bashkëpunimesh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina