MENU

Shqiptaret nuk ndalen

Sensacioni botëror i muzikës pop mban emrin Ava Max

25.05.2019 - 15:46

Këngëtarja shqiptare, Ava Max së fundmi është bërë një sensacion botëror i muzikës pop. “Sweet but psycho”, është projekti i saj me të cilin ajo arriti sukses të jashtëzakonshëm dhe mori famen me te madhe.

Këngëtarja duket se po vazhdon me të njëjtin ritëm, pasi që edhe një nga projektet e tjera të saj po pëlqehet mjaft shumë.

Përveç “Sweet but psycho”, edhe “So am I”, ka kaluar shifrën e mbi 100 milionë klikimeve në platformën muzikore Spotify.

E lumtur për këtë sukses, këngëtarja ka ndarë fotografinë me fansat në InstaStory teksa i ka falënderuar.

Faleminderit shumë, dy këngë mbi 100 milionë”, ka shkruar ajo.

Ndërkaq, kënga e saj e fundit “So am I” është pritur shumë mirë nga fansat e saj, dhe në vetëm pak ditë ka kaluar mbi 41 milionë klikime në kanalin YouTube.

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës

“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Prisnim t’i shihnim në skenë, por jo!

Ja artistët që munguan në koncertin e Capital T

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë