MENU
klinika

Emrat

Sërish “rrjedhje” në PD/ Tre deputetë kërkojnë mandatin

02.05.2019 - 16:00

Tre kandidatë nga listat shumë emërore të Partisë Demokratike kanë dorëzuar formularin e dekriminalizimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Mësohet se tre kandidatet, të cilët synojnë marrjen e mandatit të deputetit janë: Krenar Rryçi, kandidat për qarkun e Durrësit, Kostaq Papa, kandidat për qarkun Tiranë dhe Ares Ypi, kandida po në qarkun e kryeqytetit.