MENU
klinika

Armina e demaskon

Shkëlzeni “tradhtoi” Arminën

03.05.2019 - 12:57

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani, ndër çiftet më të komentuara,  marrin shpesh vëmendjen e shtypit rozë.

Ndërkohë, Armina për shkak të profesionit të saj është tepër aktive në rrjetet sociale. Vazhdimisht ajo publikon momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo është ankuar publikisht për partnerin e saj, pasi ai e “tradhëton” kur bëhet fjalë për të parë filma në “Netflix”.

Ata planifikojnë t’i shohin së bashku, por Shkëlzeni është ai që i sheh vetëm filmat.

Sipas një sondazhi, 46% e çifteve bëjnë pjesë në “tradhtinë e Netflix”, pasi shohin “Netflix” pa partnerin e tyre, megjithëse kishin rënë dakort të shihnin së bashku.”- janë fjalët në postimin ku Armina shkruan: “Ke diçka për të thënë për këtë?”, ndrësa ka etiketuar Shkëlzenin.

Ky i fundit i ka kthyer përgjigje duke e pranuar fajin.

Ok të paktën e pranon.”-është përgjigja e Arminës krahas bisedës së tyre, të cilën ajo e ka publikuar në Instastory.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN