MENU
klinika

"Vatër ndotjeje dhe turpi"

Rama prezanton projektin e përfunduar në Durrës

31.05.2019 - 08:51

Kryeministri Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me postimin e një videoje që prezantonte e një projekti të përfunduar në qytetin e Durrësit.

Në videon e publikuar nga Rama duke ndryshimi rrënjësor i nje vatre të djegies së mbeturinave e cila është kthyer në një park atraksionesh për të gjitha moshat.


Mirëmëngjes, dhe me këtë prezantim të projektit tanimë të përfunduar të transformimit të një vatre të stërvjetër ndotjeje e turpi për Durrësin turistik, në një mushkëri të gjelbër e park atraksionesh për të gjitha moshat, ju uroj një ditë të qetë’, shkruan Rama bashkëngjitur videos.

Temperatura deri në 37 gradë këtë fundjavë

I nxehti afrikan godet Shqipërinë

Zbulohet “shtëpia e barit”

Në pranga 23-vjeçari i shpallur në kërkim

Çfarë u vendos për Arian Ndojën?

Vendimi i KPK-së për prokurorin e Durrësit

Çfarë shkruan kryeministri?

Dita nis me… portin e ri të Durrësit!