MENU

Detajet

Zbulohen 4 parcela me kanabis në Memaliaj, në pranga dy zyrtarë

22.05.2019 - 09:33

Rreth 4 parcela me 400 bimë kanabis në Memaliaj janë zbuluar në pyllin e fshatit xhafaj.

Zbulimi i parcelave është bërë gjatë patrullimeve ajrore të kryera nga policia.

Pas evidentimit të parcelave, policia ka shoqëruar kryeplakun e fshatit dhe përgjegjësin e pyjores.