MENU
klinika

Ja me kë e sjell hitin e ri

Zbulohet bashkëpunimi i ri i Eni Koçit

14.05.2019 - 13:44

“Afër Teje” ishte projekti i fundit i publikuar nga këngëtarja shqiptare, Eni Koçi në bashkëpunim me Olsi Bylykun.

Por, këngëtarja brenda 48 orëve pritet të sjellë një këngë të re para publikut dhe fansave.

Më e vogla e motrave këngëtare Koçi, ka zgjedhur të bashkëpunojë me një prej reperëve shqiptar  më të sukseshëm, i njohur me nofkën, Elinel.

 

View this post on Instagram

 

Se ne te dy…perjete do jemi larg? #Larg

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

“Larg” është titulluar kënga e re e saj teksa një video të shkurtër promovuese e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

“Larg” ? Te enjten, 16 Maj @officialelinel

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Projekti do të publikohet më 16 maj, ditën e enjte dhe është një prodhim i Blackfish Entertainment.

Ndryshe, këngëtarët do të sjellin ndaras edhe këngë të tjera që do të vijnë shumë shpejt para publikut gjersa do të mbajnë edhe disa koncerte.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"T'i mësojmë Madonnas dhe Malumës..."

Motrat Koçi “përballin” kolegët me Madonna-n


Çifti i thonë “PO” përgjithmonë njëri-tjetrit

Surprizë! Martohen Fero dhe Arbenita

Zbulon për herë të parë partneren!

Fejohet Renato Mekolli

Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen

Mihrije Braha qenka dënuar me një vit burg

Emri i fëmijës nuk mund të ishte më i veçantë…

Reperi kosovar bëhet baba në ditën e shënuar

“Çfarë bashkëshorti ka Almeda”!

Aktori i njohur turk Tolgahan po mëson shqip