MENU

Shikoni gjendjen e tij

“Agjenti 007” fotografohet, pas lëndimeve në xhirime

11.06.2019 - 16:39

Aktori Daniel Craig është shfaqur për herë të parë pas lëndimeve që mori gjatë xhirimeve që po bënte për filmin e tij të ri duke bërë që të shtyhen xhirimet.

Ai udhëtoi në Nju Jork për për t’u ekzaminuar nga kirurgu që trajtoi lëndimet e futbollistit anglez, Harry Kane, gjatë këtij viti.

Javën e kaluar, në xhirimet e “Bond 25” ndodhën tri shpërthime në Pinewood Studios, duke bërë sërish pengesa për filmim.

Rami Malek, 38 vjeç, dhe Craig tani po përpiqen të gjejnë kohë për të filmuar së bashku si rezultat i pengesave.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN