MENU

Së shpejti në treg...

Agon Amiga sjell këngën e re

14.06.2019 - 15:51

Shumë projekte të reja muzikore vinë gjatë verës dhe i rradhës po vjen edhe nga reperi “Agon Amiga”.

Ndonëse ka kohë që është larguar nga grupi “Babastars”, reperi po vazhdon punën si artist i lirë e me projekte të reja.

Me anë të një postimi të ndarë në Instagram, Agoni bën të ditur se ka nisur xhirimet për këngën e re. “Së shpejti”, ka shkruar ai.

Këngëtari 36-vjeçar, nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth projektit por që fansat mezi po e presin rikthimin e tij.

“Oh Bir” mban titullin projekti i fundit i lançuar nga Amiga

Nuk na mbetet të themi gjë tjetër, ne presim të shohim se çfarë ka përgatitur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNDalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur