MENU
klinika

Detajet

Aksident i rëndë, dyshohet për tre viktima

30.06.2019 - 20:55

Një aksidenti i rëndë është shënuar para pak minutash në aksin Korçë-Kapshticë.

Si pasojë e këtij aksidenti të rëndë dyshohet se kanë humbur jetën tre persona.

kolana e librave

Nga informacionet paraprake mendohet se viktima kanë mbetur dy gra dhe një fëmijë.