MENU
klinika

E transporton në spital

Aksident në Tiranë/ Autoambulanca përplas këmbësoren

16.06.2019 - 11:14

Një autoambulancë ka përplasur një grua në “Rrugën e Durrsit”, në Tiranë.

Sipas dëshmitarëve, gruaja ka marrë plagë në të gjithë trupin dhe ka dëmtime të shumta në fytyrë.

kolana e librave

E plagosura është transportuar në spital nga autoambulanca, që e ka përplasur.

Identiteti i saj ende nuk bëhet me dije, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.

"Bashkë për të ardhmen e fëmijëve tanë"

Rama mbron minishengenin në Londër

Kur do të zhvillohet seanca e parë?

Gjykata e Posaçme hap dosjen “Tahiri”

I vendosur shpartallojë "grushtin" e shtetit

Meta dorëzon kallëzimin për Gjonaj në SPAK

"Implikimi dhe provat kundër murtajës vazhdojnë"

Meta me tone të ashpra: Kam dalë në sheshin e betejës…

"Paniku tek njerëzit është penalisht i dënueshëm"

“Koronavirus në Shqipëri”, Prokuroria nis hetimet për lajmet e rreme