MENU
klinika

Detajet

Aksioni opozitar/ Basha mbledh sot aleatët, ç’pritet të vendosë

14.06.2019 - 12:19

Sot në mesditë pritet të zhvillohet një takim mes Bashës dhe aleatëve opozitarë.

Në këtë takim mësohet se do të diskutohet për hapat e mëtejshëm të aksionit politik të opozitës.

kolana e librave

Ndërkohë, në orët e pasdites (18:00), Basha pritet të zhvillojë një takim me Kryesinë e Partisë dhe ish-grupin parlamentare.

Gjatë këtyre mbledhjeve, do të caktohen detaje të aksionit politik të opozitës, ndërkohë që data 30 qershor po afron.