MENU
klinika

Së shpejti bashkëpunimi me këngëtarin e famshëm

Aktorja e Portokallisë i futet muzikës

02.06.2019 - 23:50

Aktoren e njohur të “Portokallisë” Delinda Disha përveçse si aktore, së shpejti do e shohim edhe si këngëtare.

Ajo ka zgjedhur që të bashkëpunojë me këngëtarin e famshëm Devis Xherahu dhe siç ka pohuar Delinda përmes postimeve në Instagram, do jetë hiti më i bukur i verës.

Një sekuencë e shkëputur nga kënga është bërë publike dhe nga ajo që dëgjuam mund të themi me bindje që do jetë një hit i cili do rezultojë mjaft i suksesshëm.

Ende nuk është njoftuar një datë fikse për publikimin e këngës, ndërkohë të gjithë mezi po presim…