MENU
klinika

Detaji që po na vë në dyshime...

Nuk e dinim! Alba Hoxha shtatzënë?

25.06.2019 - 13:53

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, kjo sidomos për shkak të lidhjes së saj të aluduar me Albi Nakon, asnjëherë të konfirmuar nga të dy.

E siç gjithjë na ndodh të jemi mësuar që çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për publikun. Përpos balerinë, Alba është tashmë prej më shumë se një viti edhe prezantuese e motit në TV Klan.

Pikërisht gjatë prezantimit të motit, ditët e fundit Alba është shfaqur me veshje të gjera dhe kjo është bërë shkak të përflitet se ajo është shtatzënë dhe po mbulon barkun.

Alba preferon të mos reagojë ndaj lajmeve lidhur me jetën e saj private prandaj nuk dihet nëse edhe këtë herë gjithçka është thashethem apo e vërtetë. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Arsyeja përse ndodhet në Itali

Si është marrëdhënia e Albi Nakos dhe Albës?