MENU
klinika

Reagon Bieta Sulo

Alban Dudushi bëhet shoqëruesi i vajzës në minimaturë

25.06.2019 - 13:35

Joelle, vajza e Alban Dudushit është rritur dhe në fundjavë ka festuar minimaturën.

Vajza e moderatorit Alban Dudushi kishte një shoqërues special në festë, që ishte vetë babai i saj! Këtë e ka bërë të ditur Bieta Sulo, e cila ka publikuar foton e dyshes simpatike në Instastory!

“Joelle dhe shoqëruesi i saj në mbrëmjen e minimaturës”, ka shkruar Bieta në foton ku dallohet se vajza krah të atit.

Bieta ruan marrëdhënie të mira me Joelle-n dhe këtë e tregon gjithnjë në rrjetet sociale. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN