MENU

Zbuloni detaje të tjera

Almeda Abazi: Djalit i flas dhe i këndoj në shqip

11.06.2019 - 16:15

Rreth një muaj më parë ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan u bënë prindër për herë të parë.

Almeda solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Efehan, ndërsa publikoi edhe foto të foshnjes.

 

Së fundmi, Almeda ju ka dhënë mundësinë fansave që ta pyesin në Instastory, ndërsa ka treguar shumë gjëra që nuk i dinim për djalin.

 

Modelja zbulon se Efehanit i flet dhe i këndon gjithmonë në shqip dhe se kur të rritet pak do ta sjellë në Shqipëri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Publikon foto

Almeda Abazi look i ri ?

Në javët e fundit të shtatzanisë

Almeda Abazi shpjegon kuptimin e emrit të djalit

"Do të doja të mos e kisha bërë..."

Almeda Abazi e penduar për këtë ndërhyrje estetike